Overwatch RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Overwatch RO


 
AcasaStatisticiUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Discutii/plangeri/opinii despre CS

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
enox
Administrator
Administrator
enox


Mesaje : 180
Puncte de reputatie : 1039
Data de inscriere : 05/05/2012
Varsta : 24

Discutii/plangeri/opinii despre CS Empty
MesajSubiect: Discutii/plangeri/opinii despre CS   Discutii/plangeri/opinii despre CS Icon_minitimeJoi Mai 31, 2012 3:56 pm

In acest forum veti putea sa va exprimati liberi si sa va spuneti parerile si daca va place jocul cs sau nu eu am sa va ajut cu tot ce pot in legatura cu plangeriile dar nu am prea multa experienta in cs doar ca ma descurc foarte bine pe servere dar am sa va ajut cu tot ce pot Discutii/plangeri/opinii despre CS 4048773215
Daca vreti sa ma intrebati ceva sau sa va dati cu parerile lasati un reply , iar eu o sa ma uit peste el.
Sus In jos
https://royal-hell.niceboard.com
FlorinHackers
Nivel 2
FlorinHackers


Mesaje : 58
Puncte de reputatie : 258
Data de inscriere : 01/06/2012
Varsta : 25
Localizare : Aicea ma in mm !

Discutii/plangeri/opinii despre CS Empty
MesajSubiect: Re: Discutii/plangeri/opinii despre CS   Discutii/plangeri/opinii despre CS Icon_minitimeSam Iun 02, 2012 6:58 pm

BlackRivers a scris:
In acest forum veti putea sa va exprimati liberi si sa va spuneti parerile si daca va place jocul cs sau nu eu am sa va ajut cu tot ce pot in legatura cu plangeriile dar nu am prea multa experienta in cs doar ca ma descurc foarte bine pe servere dar am sa va ajut cu tot ce pot Discutii/plangeri/opinii despre CS 4048773215
Daca vreti sa ma intrebati ceva sau sa va dati cu parerile lasati un topic mai jos , iar eu o sa ma uit peste el.
Am eu Discutii/plangeri/opinii despre CS 1437836304
Sus In jos
exoduss
Moderator Chatbox
Moderator Chatbox
exoduss


Mesaje : 44
Puncte de reputatie : 102
Data de inscriere : 18/06/2012

Discutii/plangeri/opinii despre CS Empty
MesajSubiect: Re: Discutii/plangeri/opinii despre CS   Discutii/plangeri/opinii despre CS Icon_minitimeDum Iul 13, 2014 12:51 pm

Pot sa stiu si eu care ar putea fi problema cu steam-ul fiindca nu aud simon-ul cand intru pe jb sa joc.
Sus In jos
enox
Administrator
Administrator
enox


Mesaje : 180
Puncte de reputatie : 1039
Data de inscriere : 05/05/2012
Varsta : 24

Discutii/plangeri/opinii despre CS Empty
MesajSubiect: Re: Discutii/plangeri/opinii despre CS   Discutii/plangeri/opinii despre CS Icon_minitimeDum Iul 13, 2014 6:11 pm

E un bug si inca nu are rezolvare pana nu se face un nou update la joc.
Sus In jos
https://royal-hell.niceboard.com
xDerr
Moderator
Moderator
xDerr


Mesaje : 56
Puncte de reputatie : 149
Data de inscriere : 27/06/2014
Varsta : 24
Localizare : pe scaun

Discutii/plangeri/opinii despre CS Empty
MesajSubiect: Re: Discutii/plangeri/opinii despre CS   Discutii/plangeri/opinii despre CS Icon_minitimeLun Iul 14, 2014 2:31 pm

O mare prostie treaba asta ca am jucat si eu la un prieten pe steam. Mai bine joci de pe valve cand intri pe un server de jailbreak.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii/plangeri/opinii despre CS Empty
MesajSubiect: Re: Discutii/plangeri/opinii despre CS   Discutii/plangeri/opinii despre CS Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii/plangeri/opinii despre CS
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Overwatch RO :: Games Zone :: Counter-Strike :: Discutii CS-
Mergi direct la: